ANA SAYFA   HABERLER   ÜRÜNLER

ASANSÖR

PLATFORM

KULE VİNÇ

  REFERANSLAR   İLETİŞİM   ENGLISH
Kiralama
Servis
Satış

ALIMAK


Alimak Scando
İnşaat Modelleri
  Alimak SE
Endüstri Modelleri
  Alimak Special
Özel Üretim
  Uzaktan İzleme Sistemi

Alimak Asansörler

Alimak Portföyü inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları, ve malzeme asansörlerini içerir.

Alimak müşterilerine yapı sektörü başta olmak üzere ve diğer sektörlerde güvenli ve en verimli dikey erişim çözümleri sunar.

Alimak'in ürün hatları olan Alimak, Heis-Tek, Champion ve Hek, inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları ve malzeme asansörlerinde geçici ve kalıcı kurulumlar için ekipmanda dünyanın lider isimleri haline gelmiştir.

Alimak global yeterlilik merkezi olan ve daha karmaşık dikey erişim ürünlerinin üretildiği İSVEÇ' te ve Çin de yer alan iki geliştirme ve İmalat Merkezi işletir.

Stockholm İsveç'teki Alimak Group AB dünya çapında Alimak Group için Merkezdir.

Alimak-Hek Triton'a aittir.

Triton İskandinav dili ve Almanca konuşulan ülkelerdeki bazı cazip sanayi sektörlerinde lider Pazar payını üstlenmiş konumda bulunan şirketlere yatırım yapmaya odaklanan bağımsız bir Avrupalı risk sermayesi yatırımcısıdır. Alimak Group'da yatırıma ilave olarak Triton yatırımları global sanayi ve hizmet şirketleri ile inşaat sanayine ilişkin hizmet ve ürünleri sunan şirketleri içerir.

kaynak


Atilla Dural © 2008. Tüm hakları saklıdır. Powered By Sinaps İletişim