ANA SAYFA   HABERLER   ÜRÜNLER   REFERANSLAR   İLETİŞİM   ENGLISH
Kiralama
Servis
Satış
İstanbul’un Mega projesi olan 3. Havalimanı projesinde tercih Atilla Dural-Liebherr

Toplam 76 milyon m2 alana yayılan ve 9,5 milyar $’lık yatırım bedeli bulunan İstanbul 3. Havalimanı Projesinde Atilla Dural tarafından satışı gerçekleştirilen 58 adet kule vinç kullanılıyor. Tamamlandığında 150 milyon yolcu kapasitesine sahip olacak olan bu dev projenin hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi için Atilla Dural’ın inşaat ekipmanları teknik servis şirketi Duraser şantiyede yerleşik servis gurubu ile 7 gün 24 saat servis vermektedir.

devamı için tıklayınız


Ödüle doymayan Emaar Square projesi de Atilla Dural’ı tercih etti

İstanbul Anadolu Yakasında inşasına başlanan Emaar Square projesi 2014 Avrupa Gayrimenkul ödüllerinde “En İyi Karma Kullanımlı İç Mekan”, "En İyi İç Tasarımlı Örnek Ev" ve "En İyi Yüksek Konut Mimari Proje" kategorilerinde ödül kazandı. Bu özel projenin tamamında Atilla Dural kiralama şirketi Duramak filosundaki 30’un üzerinde kule vinç ve 10’ dan fazla Alimak İnşaat asansörleri kullanılıyor.

devamı için tıklayınız


Emaar square Kuzey Kule etabında da Atilla Dural inşaat ekipmanlarıyla hızına hız kattı

Emaar, Türkiye’nin en prestijli projesi olan Emaar Square projesinin 66 dönüm arazi üzerinde inşaası Çamlıca’da devam ediyor. Emaar Square yaklaşık 1.000 konut, 183 odalı beş yıldızlı The Address Hotel’in yanı sıra ve içinde Galleries LaFayette gibi Türkiye’de ilk kez faaliyet gösterecek markaların da bulunduğu Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birisine sahip olacak. Projede, Atilla Dural’ın inşaat ekipmanları kiralama şirketi Duramak’a ait, çok sayıda kule vincin yanı sıra birlikle inşaat asansörleri ve platformları da kullanılıyor.

devamı için tıklayınız

1  4


Atilla Dural © 2008. Tüm hakları saklıdır. Powered By Sinaps İletişim