ANA SAYFA   HABERLER   ÜRÜNLER   REFERANSLAR   İLETİŞİM   ENGLISH
Kiralama
Servis
Satış
Silopi Enerji Santrali Atilla Dural'la tamamlanmak üzere

Endem Şirketler Grubu tarafından Silopi'de yapımı devam eden Asfaltit Yakıtlı Enerji Santrali projesindeki soğutma bacası Atilla Dural’ın satışını yaptığı kule vinç ve Duramak filosundan da kiralanan kule vinçle hızla bitirildi. Proje tamamlandığında 2x135 MW elektrik üretim kapasitesiyle bölgenin ihtiyacını önemli ölçüde karşılayacak.

devamı için tıklayınız


Teknik Yapı da Atilla Dural dedi

Teknik Yapı'nın İstanbul'daki en önemli ve büyük çaptaki projelerinden olan Evora'da Atilla Dural kiralama şirketi Duramak filosunda yer alan kule vinçler ve AlimakHek inşaat asansörleri kullanıldı. Tuzla'da 300 dönümlük arazide 44 blok ve 5.000 konutluk proje, şantiye alanında kullanılan çok sayıdaki inşaat ekipmanlarımızla hızla tamamlandı.

devamı için tıklayınız


2010 Yılının En İyi Projesi Bizimle Yükseldi

Varyap Meridien’in tercihi Atilla Dural/Duramak VARYAP Varlıbaşlar Holding’in Meridien Projesi 2009 ve 2010 yılında Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde pek çok dalda en iyi proje seçildi. Varyap’ın bu ödüle doymayan projesi Meridien, Atilla Dural kiralama şirketi Duramak filosunda yer alan kule vinçler, AlimakHek inşaat asansörleri kullanılarak kısa sürede yükselerek İstanbul’un yeni gözde mekanlarından Ataşehir’de boy gösterdi. Projede 6 tane Liebherr 154 ECH 6 ve 1 tane Liebherr 130 ECB 6 model kule vinç, İnşaat asansörü olarak da Alimak Hek’in SC 20/30 TD, TPM 1300 SD ve SC 450 20/30 DOL model asansörleri kullanıldı.

devamı için tıklayınız

1  4


Atilla Dural © 2008. Tüm hakları saklıdır. Powered By Sinaps İletişim