ANA SAYFA   HABERLER   ÜRÜNLER   REFERANSLAR   İLETİŞİM   ENGLISH
Kiralama
Servis
Satış
Trump, Atilla Dural’ı Tercih Etti

ABD başta olmak üzere dünya’nın önemli merkezlerinde lüks yatırımlara imza atan Trump Türkiye’de. Doğan Ailesi, Taşyapı, Trump Organization ve Yeşil İnşaat’ın ortak projesi olan Trump Towers’ta Atilla Dural inşaat ekipmanları kullanılıyor. Brigitte Weber Mimarlık ofisi tarafından mimari projesi hazırlanan Trump Towers’ın inşası Taşyapı tarafından gerçekleştiriliyor. 2010’da tamamlanacak olan proje, 23.000 m2 alan üzerine inşa ediliyor. Projede Liebherr 132 ECH 8 kule vinci ve Alimak inşaat asansörleri kullanıldı.

devamı için tıklayınız


Sapphire Atilla Dural’la Yükseldi

Biskon İnşaat tarafından yapılmakta olan Sapphire, Türkiye’nin en yüksek binası olacak. Biskon İnşaat bu önemli projesinde Atilla Dural kiralama şirketi Duramak filosunda yer alan kule vinçler ve inşaat asansörlerini kullanıyor. Biskon İnşaat’ın tercih ettiği dünya’nın önde gelen inşaat ekipmanları sayesinde İstanbul Sapphire 2009 yılında bitirildi. Bu çaptaki bir proje için oldukça erken bir süre içinde tamamlanmış olacak.158.000 m2 alan üzerine inşa edilen Sapphire, 261 metre yükseklikte ve 64 kattan oluşuyor. Projede Atilla Dural’dan satın alınan Liebherr 200 EC-H 10/290 kule vinç ve Alimak SCANDO 20/32 TD (ikiz) inşaat asansörü kullanıldı.

devamı için tıklayınız


Adalet Sarayı Projesi Hızla Bitirildi

İstanbul Okmeydanı’nda Varyap tarafından inşa edilen Avrupa’nın en büyük Adliye Sarayı’nın yapımı tamamlandı. Projede Atilla Dural kiralama şirketi Duramak filosunda yer alan kule vinçler kullanıldı. 343 bin metre kare üzerine kurulu, 20 katlı olacak yeni İstanbul Adliye Sarayı, 237 milyon 960 bin YTL’ye mal olacak. Proje Liebherr Kule Vinçleri’nin de yardımıyla 2,5 yıl gibi çok kısa bir sürenin sonunda 2010 yılı başında bitirildi. Projede LIEBHERR 154 ECH 6 Litronic, LIEBHERR 132 ECH 8 Litronic ve LIEBHERR 90 LD kule vinçleri ve Alimak Hek inşaat asansörleri kullanıldı.

devamı için tıklayınız


İstinyepark Projesi Tamamlandı

İstanbul’un merakla beklenen alışveriş merkezi İstinyePark’ın kaba inşaat işleri Gökçe İnşaat tarafından yapılmıştır. Gökçe İnşaat bu projede Atilla Dural kiralama şirketi Duramak filosunda yer alan kule vinçleri tercih etmiştir. Türkiye’de birçok ilke imza atan İstanbul’un yeni eğlence ve yaşam alanı İstinyePark 21 Eylül 2007 Cuma günü açıldı. Orjin Grup ve Doğuş Grubu ortaklığıyla İstinye’de hayata geçirilen İstinyePark farklı mimarisi ve tasarımı ile İstanbul’a yepyeni bir soluk getiriyor. İstinyePark’la birlikte İstanbullular, 87 bin metrekare mağaza alanı ve 270 bin metrekare inşaat alanı bulunan dev bir eğlence, alışveriş ve yaşam alanına kavuştu.

devamı için tıklayınız

1  4


Atilla Dural © 2008. Tüm hakları saklıdır. Powered By Sinaps İletişim