ANA SAYFA   HABERLER   ÜRÜNLER   REFERANSLAR   İLETİŞİM   ENGLISH
Kiralama
Servis
Satış
Çiftçi Towers Atilla Dural inşaat ekipmanlarıyla yükseldi

İstanbul’da şehrin merkezinde, teknoloji ve estetiği müthiş bir uyumla bir araya getiren bir proje daha Atilla Dural kiralama şirketi Duramak filosunda yer alan kule vinçlerle yükseldi. Çiftçiler Holding ve Türkerler Holding tarafından yaptırılan Çiftçi Towers Zincirlikuyu'daki projesiyle İstanbul'da eşsiz bir yaşam sunma vaadinde ve uluslararası mimari konseptiyle yükseliyor. Kullanılan kule vinçler ve Alimak inşaat asansörlerinin de yardımıyla proje hızla ilerliyor.

devamı için tıklayınız


Varyap Metropol: İstanbul'un gözde projesi hızla ilerliyor

Dünyanın sayılı metropollerinden İstanbul yeni bir finans, yaşam ve alışveriş merkezine kavuşuyor. İstanbul'un son yıllardaki en gözde projesi Metropol İstanbul'da Atilla Dural kiralama şirketi Duramak filosunda yer alan kule vinçler ve Alimak inşaat asansörleri kullanıyor.

devamı için tıklayınız


İstanbul’un üçüncü incisinde Atilla Dural kule vinçleri kullanılıyor

2013 yılında yapımına başlanan ve 2016 yılı sonunda tamamlanması hedeflenen 3. Boğaz Köprüsünün bağlantı ve viyadük yolları inşaatında Atilla Dural kiralama şirketi Duramak filosunda yer alan kule vinçler kullanılıyor. Projeye kule vinçlerin katkısı büyük. Projeye hız ve maliyet avantajı sağlayan kule vinçler İstanbul Boğazına üçüncü inci olacak projede çalışmalarını sürdürüyor.

devamı için tıklayınız


1  4


Atilla Dural © 2008. Tüm hakları saklıdır. Powered By Sinaps İletişim